Kiedyś – stolik, kanapa, łóżko do sypialni. Dziś – wieszaczki na sukienki, torty, miseczki, kubeczki i cała masa bucików. Zabawki dla dziewczynek są niesamowite. Wciąż udowadniają to kolejne niezwykłe zestawy dla lalek.

Akcesoria dla lalek są coraz bardziej kolorowe i, co najważniejsze, coraz bardziej przypominają te rzeczywiste. Akcesoria kuchenne są coraz precyzyjniej zdobione, wykonywane z dbałością o detale, a mebelki doskonale naśladują te prawdziwe.

Lol Surprise

Ciekawą opcją są więc zabawki dla dziewczynek i chłopców spod znaku LOL Surprise OMG. To miłe dla oka dziecięcego, kolorowe laleczki z ich mniejszymi wersjami. Dwie z całej tej wspaniałej gamy, Laleczki LOL Surprise OMG Downtown B.B. i Uptown Girl to laleczki, które w „porozumieniu” stworzyły zestaw niespodziankę. Zawiera aż 70 elementów: 14 laleczek oraz całe mnóstwo akcesoriów i ubranek. Wszystkie akcesoria dla lalek znajdują się w pudełeczkach, które tworzą razem całe labiryntowe miasteczko. Postępując zgodnie z instrukcją odpakowujesz siedemdziesiąt niespodzianek i pomagasz rodzinom Uptown i Downtown spotkać się i wzajemnie zaprosić na otwarcie sklepów.

Podwójny prezent pod choinkę dla dziewczynki

Zestaw z 14 laleczkami LOL możemy również potraktować jako integrujący. Dla małych bliźniaczek – zestaw świetnie sprawi się w roli podwójnego prezentu.

Takie zabawki pod choinkę mają za zadanie sprawić radość. Mogą także jeszcze bardziej zintegrować i wspólnie bawić przez wymianę akcesoriami.

Zestaw LOL 14 Exclusive Dolls

Lol 14 laleczek

Ma jeszcze jedną zaletę: dzięki niemu można uzupełnić kolekcję laleczek LOL i akcesoriów, by stał się jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy w zabawie.