Domek ogrodowy PalPlay zapewni dzieciom doskonałą zabawę. Sprawdzi się podczas zabawy na dworze, w upalne, letnie dni. Domek może być także wykorzystywany do zabawy w pomieszczeniach domowych lub przedszkolach.

Ten domek składa się z niebieskich i zielonych ścian.  W domku jest także piękny czerwony dach, czerwone okiennice i urocze drzwiczki. Dla rodziców udogodnieniem będzie specjalna konstrukcja, dzięki której domek jest łatwy i szybki w montażu.
Wymiary produktu: 140x111x115 cm
Wymiary opakowania: 115,5×17,5×90 cm
Waga netto:15,60 kg.

Obok domku ciekawie prezentowała się będzie piaskownica w kształcie łodzi. Piaskownica jest w kolorze niebieskim, ma żółty ster małego kapitana. Piaskownica może pełnić dwie funkcje. Napełniona piaskiem, pozwala dziecku bawić się, budować babki z piasku, tworzyć piaskowe zamki. Piaskownica napełniona wodą w upalne dni może pełnić funkcję baseniku dla dziecka, w którym maluch poczuje się jak sternik łodzi!
Wymiary: 130x74x42.5 cm
Waga netto: 4,04 kg.

Piaskownicę możemy także zastąpić niebiesko-czerwoną zjeżdżalnią o długości 72 cm. Dzięki swojej konstrukcji pozwala na szybki montaż i demontaż po skończonej zabawie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że można schować zjeżdżalnię w dowolnym miejscu. Zjeżdżalnia powinniśmy przechowywać w garażu lub domowej szafie.


Zjeżdżalnia PalPlay, jest świetna do zabawy, zarówno na dworze w ciepłe letnie dni, jak i w pomieszczeniu domowym. Dzięki swoim rozmiarom, zabawka może być rozłożona w salonie lub w pokoiku dziecka, co sprawia, że jest zabawką całoroczną. Długi 72 cm ślizg zapewnia dzieciom wspaniałą zabawę!
Wymiary rozłożonej zjeżdżalni: 131,5×48,5x72cm
Wymiary kartonu: 115×20,7x47cm
Waga netto: 2,78 kg